Гостьова лекція "Сценарний менеджмент в системі стратегічного управління"

18 вересня 2023, 4:27 pm Автор

18 вересня 2023 кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ запросила на гостьову лекцію Людмилу Сватко, керівника діагностичного напрямку мережі клінік АДОНІС з темою: "Сценарний менеджмент в системі стратегічного управління" для здобувачів спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" ОС бакалавр і магістр.

Людмила Олександрівна розповіла про актуальність та практичні кейси сценарного менеджменту за умов війни, торкнувшись історичного екскурсу щодо даного інструменту в стратегічному управлінні. Завідувач кафедри Оксана Чумак, розвинула особливості застосування сценарного управління в практичній діяльності приватних медичних закладів в Україні. Тема викликала зацікавленість та дискусії зі спікером. Дякуємо нашим стейкхолдерам за долучення до освітнього процесу та професійного зростання наших здобувачів!