YEP Startup Campus 2023

27 вересня 2023, 4:22 pm Автор
Прочитано 89 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 16:49
Викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій долучились до Startup Campus 2023 від YEP!
Підприємницький університет - шлях до створення і впровадження інновацій, співпраці бізнесу та освіти, професійного розвитку студенства!

YEP! Startup Campus 2023 – найголовніша подія року для молодих підприємців, мрійників та тих, хто готовий змінювати світ! Два дні та дві локації об’єднують амбітні студентські стартапи та топових представників світової стартап-спільноти, щоб обговорити університетське підприємництво.

27 вересня 2023 року концептуальні питання за цією тематикою піднімав на 4 конференції Startup Campus від YEP перший заступник міністра освіти та науки України Євген Кудрявцев. Поділився досвідом капіталізації співпраці освіти та бізнесу професор Стендфордського університету Беррі Кейтс. Про роль університетів у національній інноваційній екосистемі зазначила Олена Донець, co-founder та CEO Spyre Group.

Також серед спікерів заходу були:
▪️ Михайло Федоров, віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації України
▪️ Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції
▪️ Льюїс Шитс, директор Центру підприємництва Чайфеца при Сент-Луїському університеті

На панельних дискусіях обговорювали напрямки розвитку підприємницької освітии в Україні за різними аспектами. У заході в офлайн-форматі взяли участь завідувач кафедри Оксана Чумак та доцент Вероніка Командровська. До онлайн трансляції у мережі Facebook доєднались науково-педагогічні працівники кафедри економіки та бізнес-технологій, а також здобувачі освіти спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля".

Із повним відео заходу можна ознайомитись за посиланням: https://fb.watch/nk4qM5ovbB/

Дякуємо стейкхолдерам за професійний розвиток викладачів та студентів!