Науково-практичний семінар «Інструменти внутрішнього інформаційного забезпечення в управлінні бізнесом: практичні кейси»

11 квітня 2024, 8:17 am Автор

11 квітня кафедрою економіки та бізнес-технологій, спільно з Інноваційно-освітнім хабом «Обліково-аналітичний портал успіху» кафедри обліку, аудиту та оподаткування Державного біотехнологічного університету й навчально-інноваційним хабом «Обліково-податковий простір» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, організовано проведення науково-практичного семінару «Інструменти внутрішнього інформаційного забезпечення в управлінні бізнесом: практичні кейси».

До присутніх з вітальними словами звернулись завідувачі кафедр: професор Кащена Наталія, професор Нестеренко Оксана й професор Чумак Оксана.

Спікером семінару виступила Оксана Чумак, завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій Національного авіаційного університету та бізнес-консультант із доповіддю про особливості моделювання інформаційного забезпечення для прийняття рішень керівниками чи власниками, підготовку й узагальнення даних для подання стейкхолдерам.

Раді посилювати професійний розвиток здобувачів вищої освіти!