Вітаємо з акредитацією освітніх програм бакалаврату за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

28 червня 2023, 4:30 pm Автор

Національним агентством із забезпечення якості освіти 27 червні 2023 року було ухвалено рішення про акредитацію ОП «Митна та біржова справа» і ОП «Підприємництво та бізнес-технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА отримала Сертифікати про акредитацію освітніх програм, які підтверджують якість підготовки фахівців відповідно до встановлених вимог та є чинними до 01 липня 2028 року.

Колектив кафедри, принагідно, завдячує кожному, хто був долучений до забезпечення якості освітнього і наукового процесів, здобувачам за сумлінність, стейкхолдерам за співпрацю, експертній групі за ґрунтовний аналіз освітніх програм. У своїй роботі ми визначили основними цінностями професійність, відповідальність, інноваційність, академічну доброчесність і моральність, що дозволяє досягати високих результатів при підготовці фахівців сфери підприємництва.

Нам довіряють, нас обирають, з нами розвиваються в професії, тому ми прагнемо подальших удосконалень освітніх програм з метою підвищення якості підготовки здобувачів!