Участь викладачів в міжнародному круглому столі «Синергія знань, умінь та досвіду в перспективі майбутнього» (Польща) / MIĘDZYNARODOWEGO OKRĄGLEGO STÓŁU Uczelni Partnerskich pt: „Synergia wiedzy , umiejętności i doświadczenia w pryzmacie przyszłości

28 червня 2023, 5:12 pm Автор
Прочитано 115 разів Останнє редагування П'ятниця, 30 червня 2023 17:22

27 та 28 червня 2023 року викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій в рамках співпраці з Академією прикладних наук WSHiU (Польща) взяли участь в  міжнародному круглому столі «Синергія знань, умінь та досвіду в перспективі майбутнього».

З вітальним словом до наукової еліти звернулися Магдалена Гурська – засновниця Академії прикладних наук WSHiU, президент Фундації розвитку науки та освіти в Польщі, д-р Гжегож Конєчний - ректор Академії прикладних наук WSHiU.

Доповідаюча, Пані міністр соціальної інтеграції, депутат Аґнєшка Сцігай, представила алгоритм підтримки студентів-українців в Польщі. Наголосила про співпрацю України та Польщі в розрізі всіх сфер діяльності. В рамках дискусії обговорювалося стажування викладачів в польських ЗВО, обмін студентами, програми подвійних дипломів.

В круглому столі брали участь 25 ЗВО України, учасників-партнерів Академії прикладних наук WSHiU. Національний авіаційний університет представляв доктор економічних наук, професор Бугайко Дмитро Олександрович, заступник директора Інституту міжнародного співробітництва та освіти.

Співпрацю кафедри економіки та бізнес-технологій та Академії прикладних наук WSHiU  на майбутнє окреслила доктор економічних наук, професорка Чумак Оксана Володимирівна, завідувачка кафедри.