03.04.2019 відбулось засідання круглого столу в рамках конференції «Політ. Сучасні проблеми науки»

9 квітня 2019, 8:14 am Автор
Прочитано 820 разів Останнє редагування Вівторок, 09 квітня 2019 08:27

03 квітня 2019 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування в рамках круглого столу приуроченому XIX Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»  відбулася зустріч з експертами міжнародної компанії ABM Сloud.

Під час зустрічі фахівці розповіли студентам, з чого починати кар`єру на прикладах з власного досвіду, про перспективи розвитку в сфері IT, а також про те, що необхідно робити, аби досягти успіху.Керівник компанії розповів про те, як стати лідером у своєму напрямку, як побудувати та розвивати справу свого життя, як стати успішними у бізнесі та налагоджувати корисні зв'язки.ТОП-менеджери ABM Cloud розказали про реалізовані проекти у всьому світі і поділилися секретами для саморозвитку.