16.10.2019 IХ Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні проблеми економіки"

17 жовтня 2019, 8:57 am Автор
Прочитано 1114 разів Останнє редагування Четвер, 17 жовтня 2019 09:00

16 жовтня 2019 року проведено IХ Міжнародну науково-практичну конференцію „Сучасні проблеми економіки”, яка ініційована колективом кафедри економіки та бізнес-технологій факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету. Партнерами проведення конференції виступили:

• Центральноукраїнський національний технічний університет (м. Кропивницький, Україна),
  • Американський університет культури та освіти (м. Бейрут, Ліван),
  • Батумський державний університет імені Шота Руставелі (м. Батумі, Грузія),
  • Батумський учбовий університет навігації (м. Батумі, Грузія),
  • Грузинський авіаційний університет (м. Тбілісі, Грузія),
  • Національний інститут економічних досліджень (м. Батумі, Грузія).

Взаємообумовленість розвитку економіки та бізнесу дозволяє нам в рамках проведення визначеної тематики конференції обмінятися результатами наукового пошуку щодо ідентифікації трансформаційних змін та на цій основі напрацювання адаптаційних рішень в соціально-економічному середовищі для країн глобалізованого світу, бізнес-структур.

В рамках роботи конференції вдалося зібрати коло високопрофесійних освітян, вчених, урядовців, практиків, представників громадських організацій, здобувачів освіти та практиків, які об’єднатися у напрацюванні векторів розвитку бізнесу в нашій країні, можливих альтернатив подолання проблем, що стримують розвиток малого та середнього підприємництва, передбаченні впливу очікуваних змін у державному регулюванні на бізнес-середовище.

Важливим результатом організатори вважають підтримку ґрунтовного наукового базису у підготовці фахівців для сфери підприємництва та переосмислення у спільній співпраці зі стейкхолдерами нових очікувань від кадрів у перспективному періоді. Задали професійний рівень науково-практичної дискусії вчені та практики, які виступили перед мотивованою профільною аудиторією, висвітливши різні аспекти результативності розвитку бізнесу в нашій країні та можливості розвитку підприємницького потенціалу професійно-орієнтованої молоді: Забловський Андрій Володимирович, керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України; Землянська Наталія Геннадіївна, Голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців, Биковець Вячеслав Михайлович, Генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Коваленко Юлія Михайлівна, доктор економічних наук, професор, Університет Державної фіскальної служби України, Проскуріна Марія Олегівна, доктор економічних наук, доцент, Київський університету культури та мистецтва.

Висловлюємо подяку всім причетним, хто виявив інтерес до міжнародного наукового заходу та приєднався до обговорення важливого та актуального питання.

(1 Голосувати)