18.05.2019 День науки в НАУ

20 травня 2019, 10:45 am Автор
Прочитано 803 разів Останнє редагування Понеділок, 20 травня 2019 10:47

18.05.2019 У Національному авіаційному університеті відбулось засідання, присвячене Дню науки, що традиційно  відзначається в Україні у третю суботу травня.

Ректор Володимир Ісаєнко привітав науково-педагогічних працівників і студентів, подякувавши кожному за професійні наукові здобутки та досягнення. Проректор з наукової роботи Володимир Харченко виступив з доповіддю щодо здобутків та завдань наукової спільноти університету. Начальник відділу управління інноваційними проектами освіти Олег Бондаренко розповів про формування та перспективи Наукового парку НАУ. Про інноваційні можливості науковців університету повідомив начальник науково-дослідної частини Петро Павленко.