26.03.2019 студенти факультету економіки та бізнес-адміністрування стали учасниками чергового етапу заходів Global Week Ukraine 2019

27 березня 2019, 12:48 pm Автор

26.03.2019 студенти факультету економіки та бізнес-адміністрування, в рамках проекту проекту Global Week Ukraine 2019, який проводить Національний банк України, відвідали лекцію "Поведінкова економіка: як ми приймаємо фінансові рішення". Окрім лекції студенти відвідали славнозвісний Музей грошей та ознайомились із легендарною будівлею НБУ. Почули і побачили багато цікавого, були вражені розмаїттям викарбуваних українських монет, та надрукованих грошей різних країн світу. Отримали відповіді на численні запитання стосовно українського грошового оберту.

Це лекція була першою з курсу лекцій в рамках проекту  Global Week Ukraine 2019, і наступні заходи також будуть проводитись з участю студентів ФЕБА.