6 грудня 2021 року кафедра економіки повітряного транспорту спільно із кафедрою військової підготовки Національного авіаційного університету провели науково-практичний семінар «Роль економічних наук у підготовці військових кадрів», присвячений 30-річ

6 грудня 2021, 6:36 pm Автор
Прочитано 461 разів Останнє редагування Вівторок, 07 грудня 2021 18:41

З вітальним словом виступила завідувачка кафедри д.е.н, професорка Олена Ареф'єва, заступниця декана д.е.н. Ольга Вовк та к.е.н., помічник начальника інституту з фінансово-економічної роботи - начальник фінансово-економічної служби Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Олександр Черешневий.
Окрім привітань, к.е.н., заступник начальника кафедри військової підготовки НАУ Юрій Копча ознайомив всіх із історією становлення і розвитку кафедри військової підготовки, окреслив перспективи розвитку Збройних Сил України, а також переваги проходження військової служби за контрактом осіб офіцерського складу.

У цей день колектив кафедри економіки повітряного транспорту долучається до численних привітань наших мужніх і відповідальних захисників.

Ми низько вклоняємось подвигу наших героїв, які віддали своє життя за Україну та висловлюємо безмежну вдячність всім тим, хто пов’язав своє життя із Збройними Силами України. Дякуємо Вам за відвагу, мужність, героїзм, незламну силу волі та відданість українській державі.

Зичимо Вам міцного здоров’я, військової вдачі, сімейного затишку, невичерної енергії, звершення всіх мрій і побажань та благополуччя під мирним небом.

Слава Україні! З Днем Збройних Сил України !