Свято краси на факультеті економіки та бізнес-адміністрування!!!

7 грудня 2021, 12:11 pm Автор
Прочитано 534 разів Останнє редагування Вівторок, 27 вересня 2022 11:14

7 грудня на факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) відбувся фінал конкурсу Міс-ФЕБА. Фіналістками стали Теперик Юлія, Ткач Катерина, Селегейна Діана, Ковальська Катерина, Микитченко Діана. Привітали учасників і гостей конкурсу проректор з гуманітарної політики та інновацій Світлана Тімкіна, заступник декан ФЕБА з інформатизації, наукової та виховної роботи Ольга Вовк. Під час святкування були виступи Творчого об’єднання студентів та аспірантів ФЕБА, конкурси від Студентської ради та спонсорів.

За результатами творчих, інтелектуальних та розважальних конкурсів впевнено перемогу та звання Міс-ФЕБА здобула Микитченко Діана, студентка 1 курсу освітньо-наукової програми «Міжнародна економіка». За результатами голосування у соціальних мережах титул Міс глядацьких симпатій стала Теперик Юлія, студентка 1 курсу  освітньої програми «Економіка підприємства». Усі конкурсантки були нагороджені у номінаціях та цінними подарунками.