8 грудня 2021 року відбувся День відкритих дверей в Національному авіаційному університеті.

8 грудня 2021, 12:20 pm Автор
Прочитано 529 разів Останнє редагування Вівторок, 27 вересня 2022 11:13

Факультет економіки та бізнес-адміністування презентувала завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту, докторка економічних наук, професорка Ареф’єва Олена Володимирівна, яка розповіла про спеціальності факультету;

умови вступу та навчання на наявних освітніх рівнях бакалаврату, магістратури, аспірантури та докторантури; можливості й перспективи професійного розвитку наших студентів.

Олена Володимирівна детально розкрила особливості навчання на освітньно-професійній програмі «Економіка підприємства».

Учасники Дня відкритих дверей отримали детальну інформацію про наукову та міжнародну діяльність, матеріально-технічне та інформаційне забезпечення, дозвілля студентів та перспективи їх працевлаштування.