День відкритих дверей та знайомство з ФЕБА

13 квітня 2023, 8:08 am Автор
Прочитано 157 разів Останнє редагування Середа, 19 квітня 2023 08:12

«День відкритих дверей НАУ» — традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до здобуття освіти на Факультеті економіки та бізнес-технологій. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя. Саме тому 12 квітня 2023 року представники випускових кафедр факультету взяли участь у Дні відкритих дверей, де абітурієнти мали можливість дізнатися про наш факультет та напрями, за якими здійснюється підготовка, Правила прийому до університету від представників Приймальної комісії. Вступники також отримали інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в поточному навчальному році, терміни реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ для абітурієнтів, що вступають до магістратури тощо.

У межах Дня відкритих дверей пройшли зустрічі абітурієнтів та їхніх батьків із деканом та представниками ФЕБА, під час яких відвідувачі одержали детальну інформацію щодо наявних напрямів підготовки і освітні програми, дізнались про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів.

Представники факультету презентували освітні програми, які забезпечуються висококваліфікованими науково-педагогічними кадрами випускових кафедр ФЕБА, а саме:

Спеціальність 051 Економіка:

«Економічна кібернетика»

«Цифрова економіка»

«Міжнародна економіка»

«Економіка підприємства»

Спеціальність 071 Облік і оподаткування:

«Облік і оподаткування»

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок:

«Фінанси, банківська справа, страхування»

Спеціальність 075 Маркетинг:

«Маркетинг»