Засідання секції «Економічні бізнес-технології та інструменти маркетингу підприємницьких структур»

20 квітня 2023, 3:24 pm Автор
Прочитано 331 разів Останнє редагування Четвер, 20 квітня 2023 15:33

20 квітня 2023 року в рамках ХVI Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2023» кафедра економіки та бізнес-технологій разом з кафедрою маркетингу Факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ виступили організаторами проведення засідання секції «Економічні бізнес-технології та інструменти маркетингу підприємницьких структур».

З вітальними словами до учасників конференції звернулися завідувачка кафедри економіки та бізнес-технологій д.е.н., доцент Оксана Чумак та завідувачка кафедри маркетингу д.е.н., професор Тетяна Князєва. Декан факультету економіки і бізнес-адміністрування д.е.н., професор Сергій Смерічевський наголосив на важливості таких наукових заходів, подякував організаторам конференції та зазначив, що в цей непростий час агресії північного сусіда проти України роль економічної науки стає надзвичайно важливою не тільки для наукової спільноти, а і для всього суспільства.

Конференція зібрала учасників з різних міст України  які виявили бажання долучитися й презентувати  свої наукові здобутки. У засіданні секції «Економічні бізнес-технології та інструменти маркетингу підприємницьких структур» взяли участь 75 представників наукової спільноти України та наших іноземних партнерів.

З науковими доповідями на секційному засіданні конференції виступили:

Побережна Заріна Миколаївна – доцент кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА, кандидат економічних наук, доцент. Тема доповіді «Екологічна безпека на авіаційному транспорті»;

Смілянець Віталій Вікторович – засновник та СЕО Awery Software, аспірант кафедри маркетингу. Тема доповіді «Діджиталізація та автоматизація роботи авіакомпанії як спосіб покращення клієнтського сервісу та ефективності її діяльності»;

Соловйова Олена Олександрівна – професор кафедри економіки та бізнес-технологій, кандидат економічних наук, доцент. Тема доповіді «Перспективи відновлення та розвитку авіаційної інфраструктури»;

Михальченко Інна Григорівна – доцент кафедри маркетингу, кандидат економічних наук, доцент. Тема доповіді «Вплив кризових явищ на персонал авіакомпанії: маркетинговий аспект»;

Командровська Вероніка Євгенівна – докторант, доцент кафедри економіки та бізнес-технологій, кандидат економічних наук, доцент. Тема доповіді «Використання концепції сталого розвитку у формуванні стратегій авіакомпаній».

Від імені організаторів конференції дякуємо всім, хто долучився до обговорення сучасних проблем та перспектив розвитку сфери маркетингу та підприємництва. Бажаємо всім успіхів та чекаємо нових наукових здобутків.

З повагою, організаційний комітет секції «Економічні бізнес-технології та інструменти маркетингу підприємницьких структур» ХVI Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2023».