«Паперові літачки» - проєкт «WAW Ukraine» та заклик Студентської ради ФЕБА

25 квітня 2023, 8:22 am Автор
Прочитано 151 разів Останнє редагування Середа, 26 квітня 2023 08:28

Студентська рада Національного авіаційного університету спільно з міжнародною медіа-організацією «WAW Ukraine» організували 24 квітня 2023 року флешмоб «Паперові літачки». Мета заходу – привернути увагу суспільства та міжнародних партнерів України до необхідності прискорення надання реактивних літаків, що зміцнить сили ЗСУ і наблизить нашу країну до Перемоги. Запускали паперові літачки в патріотичних кольорах студенти біля літака НАУ.

Студенти факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА), які  входять до активу студентського самоврядування факультету й університету, натхненно підтримали ініціативу й долучились до запуску паперових літачків.

Єдність для збереження цінностей українців, сила для підтримки захисників й прискорення Перемоги повинні вирувати в студентському житті для мотивації до повоєнної відбудови України.