До Всесвітнього Дня охорони праці на ФЕБА відбулись тематичні заходи.

27 квітня 2023, 11:55 am Автор

Щорічно 28 квітня у багатьох країнах світу відзначають Всесвітній День охорони праці. 26.04.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА на кураторській годині старшою викладачкою кафедри Наталією Сафонік із групою ЕП-112М обговорено питання охорони праці. Всесвітній день охорони праці (World Day for Safety and Health at Work) започатковано Міжнародною організацією праці. День охорони праці встановлений в Україні за Указом Президента України «Про День охорони праці» від 18 серпня 2006 р. № 685/2006.

В ході кураторської години в рамках проведення «Тижня охорони праці» в Національному авіаційному університеті проведено черговий інструктаж з охорони праці, обговорено основні дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій та у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип і право на роботі !