Науково–практичний семінар «Проєкти військового часу: проблеми та реалізація»

1 травня 2023, 11:53 am Автор

28.04.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбувся науково - практичний семінар «Проєкти військового часу: проблеми та реалізація» в рамках засідання науково-дослідного гуртка «Синергія».

Зустріч розпочалась із привітань завідувачки кафедри Олени Ареф'євої, заступниці декана ФЕБА Ольги Вовк та координаторки заходу Альони Ковальчук.

Здобувачі вищої освіти ОС Магістр презентували свої дослідження у сфері реалізації проєктів в умовах війни: релокації підприємств, ринку нерухомості та будівництва, соціальної сфери, державної підтримки тощо. До науково-практичного семінару приєднались члени кафедри та здобувачі вищої освіти ФЕБА.

Такі заходи сприяють поглибленню розуміння спільноти студентів економічних наслідків війни та необхідності їх подолання.