Зустріч аспірантів-економістів з провідним науковим співробітником Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. Птухи.

1 травня 2023, 11:48 am Автор
Прочитано 270 разів Останнє редагування Понеділок, 01 травня 2023 11:53

28 квітня 2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) в рамках занять з дисципліни «Управління знаннями»  відбулась гостьова лекція  з провідним науковим співробітником відділу проблем соціального капіталу  Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. Птухи, к.е.н., доц. Терон Іриною Василівною на тему: «Соціальний капітал як домінанта розвитку економіки знань» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

В ході обговорення Ірина Терон розкрила взаємозв’язок між соціальним капіталом, освітою і соціально-економічним розвитком суспільства, закцентувала увагу на властивостях капіталу, особливостях соціального капіталу в різні періоди становлення економіки знань, його напрямах впливу на взаємодію в процесі інноваційної діяльності, формах та способах організації праці в економіці знань.

Дякуємо пані Ірині за цікаву лекцію. Такого виду заняття сприяють наданню додатково досвіду, розширенню меж розуміння економіки знань, більш глибинного значення ролі соціального капіталу.