ВІТАЄМО ВІЦЕ-ЧЕМПІОНІВ СТУДЕНТСЬКОЇ ВЕСНИ 2023!

28 квітня 2023, 1:50 pm Автор
Прочитано 179 разів Останнє редагування П'ятниця, 28 квітня 2023 13:57

Творче об’єднання студентів і аспірантів факультету економіки та бізнес-адміністрування  (ТОСА ФЕБА) здобули звання «Віце-Чемпіонів Студвесни НАУ». Традиційний фестиваль «Студентська Весна» проводиться в Національному авіаційному університеті ще з 1978 року  і, незважаючи на вимушену перерву в три роки, зберігає цінності, креатив та молодість колективу  університету!

Цьогоріч ТОСА ФЕБА на сольному концерті Студвесни-2023 показали чуттєво-філософське театральне дійство «Се(а)нс» за авторства здобувачки  ФЕБА, капітана команди Алли Наумович. За багатогранну та витончену акторську гру здобувачка ФЕБА Мілена Ткачук отримала нагороду «Краща жіноча роль першого плану», а «Приз глядацьких симпатій» отримала «Міс ФЕБА 2022», здобувачка ФЕБА Дяана Микитченко. І, звичайно ж, запальні й професійній танці уже теж традиційно приносять нашій команді нагороду  у номінації «Кращий танець» за хореографічну постановку «Детройт».

Для привітань декан ФЕБА Сергій Смерічевський зустрівся з студактивом та  нагородив подяками членів команди ТОСА ФЕБА. На зустрічі декан з представниками кафедр обговорили  із  командою ТОСА ФЕБА та студентською радою ФЕБА подальші  кроки для підтримки й мотивації студентства!

У важкі часи безпекових викликів творчість та самореалізація студентів надає сили для подолання кризових періодів, об’єднує колектив для збереження цінностей і стійкості, надихає на подальшу роботу, щоденну підтримку й прискорення Перемоги України!