Факультет економіки та бізнес-адміністрування НАУ провів профорієнтаційний захід «День Професій в НАУ»

22 квітня 2021, 8:41 am Автор
Прочитано 563 разів Останнє редагування П'ятниця, 30 вересня 2022 10:37

Плануй своє успішне майбутнє вже сьогодні!

Факультет економіки та бізнес-адміністрування НАУ провів профорієнтаційний захід  «День Професій в НАУ»

Гарна освіта зараз – це успішна кар’єра завтра!

14 квітня 2021 року о 14:00 в онлайн форматі на платформі Zoom було проведено профорієнтаційний захід «День професій в НАУ» з Факультетом економіки та бізнес-адміністрування.

Учасники зустрічі ознайомились з напрямами, за якими вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчання на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування.

На вас чекають професії для успішної кар’єри:

економіст (економіст-міжнародник, Project Manager, бізнес-аналітик, Data Scientist);

бухгалтер (бухгалтер будь-якого підприємства, будь-якої сфери);

фінансист (фінансовий аналітик, фінансовий контролер, аудитор (внутрішній та зовнішній), банківська сфера, державний сектор: податковий сектор, казначейство, економіст (бізнес-аналітик), Account manager;

маркетолог (маркетолог у відділі діджитал продажів, продакт-менеджер, керівник відділу контекстної реклами, бренд-менеджер, комерційний директор, контент-менеджер, копірайтер, супервайзер, PR-менеджер, керівник медійних та івент-компаній, таргетолог, SEO фахівець, медіа-байер, фахівець з медіапланування);

підприємець (фахівець з ефективності підприємництва; приватний підприємець;

фахівець з митного оформлення; митний брокер;

фахівець розвитку торговельної мережі;

фахівець з торговельно-економічних питань;

керівник авіабізнесу (з надання послуг продажу авіаквитків, магазинів роздрібної торгівлі в аеропортах, duty-free, з надання послуг авіаконсалтингу, авіастрахування, хендлінгових та кейтерінгових компаній) тощо.

Саме такі професії опановують студенти НАУ на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування. Отримуйте нові знання! Зробіть правильний вибір власної професійної діяльності!

Адміністрація факультети та представники випускових кафедр надали відповіді на запитання випускників шкіл, майбутніх абітурієнтів, та познайомили з усіма спеціальностями та професіями, які можна здобути, навчаючись на факультеті,  а також  розповіли про можливості навчання за програмами академічного обміну з провідними університетами Європи та про перспективи працевлаштування по закінченню навчання. Велику зацікавленість виявили учасники зустрічі до англомовних проектів.

Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері!