18 березня 2021 р. кафедрою міжнародної економіки проведено ХІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми глобалізаційних процесів у світовій економіці»

19 березня 2021, 11:58 am Автор
Прочитано 587 разів Останнє редагування П'ятниця, 30 вересня 2022 10:37

18 березня 2021 р. кафедрою міжнародної економіки проведено ХІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми глобалізаційних процесів у світовій економіці» разом із представниками Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія), Познанської вищої школи педагогіки та адміністрації ім. Мешка І (Польща) та Школи підприємництва Вроцлавського університету наук про довкілля та життя (Польща).

Тематичні напрямки конференції:

1. Трансформації сучасних світогосподарських процесів в тенденціях техноглобалізації.
  2. Зовнішньоекономічні відносини та інтеграційні процеси в сучасному світі.
  3. Економічні аспекти вирішення глобальних проблем.
  4. Міжнародна безпека в сучасних світогосподарських процесах.
  5. Міжнародний фінансовий менеджмент.
  6. Інтернаціоналізація сфери освіти.
  7. Міжнародний авіабізнес та міжнародна конкурентоспроможність підприємств.
  8. Інноваційний менеджмент в міжнародному бізнесі.
  9. Екологізація міжнародної економічної системи.
  10. Глобальна корпоратизація бізнесу.

Конференція стала справжнім форумом для обміну ідеями та корисним досвідом понад 130 учасників, які представляли 25 державних, навчально-наукових та виробничих установ, громадських організацій України та закордону, зокрема, Науково-технічний союз машинобудівників Болгарії, Університет Турку (Фінляндія), Університет Білосток (Польща), Українсько-Американська Асоціація викладачів вищої школи, корпорація Zebra Technologies (Чехія), Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Донецький державний університет управління (м. Маріуполь), Національний університет біоресурсів і природокористування, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, Черкаський інститут Університету банківської справи, Київський національний університет технології і дизайну, Уманський національний університет садівництва, Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України та інші.

(1 Голосувати)