Години корпоративної культури на ФЕБА до відзначення Всесвітнього дня Авіації та космонавтики

11 квітня 2023, 8:18 am Автор
Прочитано 157 разів Останнє редагування Середа, 12 квітня 2023 08:27

До Всесвітнього дня Авіації та космонавтики, що започатковано відзначати 12 квітня з нагоди Міжнародного дня польоту людини у космос, 10 квітня 2023 року на кафедрі маркетингу факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) була проведена година корпоративної культури з групою М-120Б ФЕБА. Наставник академічної групи, доцент кафедри маркетингу Ірина Созинова ознайомила присутніх колег та здобувачів вищої освіти з історією, розповіла про здобутки українських авіаконструкторів, вчених та науковців, які зробили значний внесок у розвиток світової космічної науки, розвиваючи ідеї міжпланетних перельотів та проробляючи теорії ракетної техніки. До зустрічі та обговорень долучились заступниця декана ФЕБА Ольга Вовк, завідувачка кафедри маркетингу Тетяна Князєва, старший куратор ФЕБА Юлія Фісун, науково-педагогічні працівники та здобувачів вищої освіти ФЕБА.

Через повномасштабне військове вторгнення РФ 24 лютого   Україна закрила весь свій повітряний простір для цивільних перевезень. В таких умовах авіаційна галузь щоденно зазнає збитків, які перевищують втрати понесені під час пандемії коронавірусу. Прийнята на державному рівні стратегія розвитку авіаційної галузі України, нерозривно пов'язана із загальним розвитком економіки. Економіка зростає — зростає й авіаційна галузь, економіка падає — падає й галузь. Враховуючи усі виклики, які постають сьогодні перед державою, виникає необхідність у створенні сучасної моделі управління авіакосмічною промисловістю та космічною діяльністю України. Тому держава повинна розвивати авіакосмічну галузь, що свідчило б не тільки про проривні науково-технологічні інноваційні звершення, а й про цілеспрямовану ефективну політику, високу управлінську культуру, масштабне стратегічне бачення національної еліти.