12 квітня 2023, 8:47 am Автор
Прочитано 164 разів Останнє редагування Середа, 12 квітня 2023 08:51

З нагоди дня Всесвітнього дня Авіації та космонавтики, що започатковано відзначати 12 квітня з нагоди Міжнародного дня польоту людини у космос, відбувся уже традиційний круглий стіл «Досягнення молодих учених України в розвитку ракетно-космічної галузі в умовах війни». Організатором круглого столу стала Рада молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України, а започатковано захід ще 12 квітня 2021 році.

Представники НАУ взяли участь у круглому столі 12 квітня 2023 року в онлайн-форматі відбувся круглий стіл «Досягнення молодих учених України в розвитку ракетно-космічної галузі в умовах війни», організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України за участю пана заступника Міністра Євгена Кудрявця, Народних депутатів України Олексія Тарути, Андрія Ніколаєнко та представників Державного космічного агенства України. Від Національного авіаційного університету з доповідями виступили молоді вчені: завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Роман Одарченко, заступниця декана факультету економіки та бізнес-адміністрування Ольга Вовк та аспірант факультету економіки та бізнес-адміністрування Артур Ніколаєнко. Організатором та модератором круглого столу виступила професорка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки, перша заступниця Голови Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Анастасія Сімахова.