Кафедра економіки повітряного транспорту провела засідання секції «Інтелектуально-цифровізаційні тенденції економічного розвитку: теорія і практика» в рамках ІІ МНПК «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення»

21 жовтня 2021, 1:36 pm Автор
Прочитано 359 разів Останнє редагування Субота, 16 квітня 2022 18:36

21 жовтня 2021 року на кафедральному засіданні секції «Інтелектуально-цифровізаційні тенденції економічного розвитку: теорія і практика» ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення» було презентовано основні наукові здобутки визначних вчених з України, Польщі та Великобританії. З вітальним словом виступила завідувачка кафедри доктор економічних наук, професор Олена Ареф’єва.

Також учасників привітали партнери кафедри, члени програмного комітету - Алексадра Кужіор (Silesian University of Technology, Польща) та Тетяна Лепейко (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця м. Харків, Україна). До роботи секції було залучено більше 70 учасників із Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, Національного авіаційного університету, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Київського національного університету технологій і дизайну, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Університету ДФС України, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая»,  Національного університету водного господарства та природокористування, а також Silesian University of Technology (Poland), Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza (Poland), The School of Pedagogyand Administration named after Mieszko I in Poznan (Poland), The London Academy of Science and Business (United Kingdom). Учасники конференції представили цікаві доповіді щодо тенденцій економічного розвитку підприємства та авіаційної галузі, інноваційного і цифрового інструментарію, стратегічного і мотиваційного управління економними системами.

Кафедра економіки повітряного транспорту бажає науковцям нових професійних досягнень та успіхів!

конференція 21 жовтня 2021 феба

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua