Науково-практичний семінар "Академічна доброчесність як основа підготовки економістів"

17 листопада 2021, 11:42 am Автор
Прочитано 410 разів Останнє редагування Субота, 16 квітня 2022 18:34

17 листопада 2021 року кафедра економіки повітряного транспорту провела науково-практичний семінар "Академічна доброчесність  як основа підготовки економістів",  присвячений Міжнародному дню студента до якого долучились здобувачі вищої освіти бакалаврського, магістерського та освітньо-наукового рівня, викладачі кафедри та представники Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

З вітальним словом виступила завідувачка кафедри д.е.н, професорка Олена Ареф'єва та заступниця декана д.е.н. Ольга Вовк.

Окрім привітань, д.е.н., професорка Саміра Пілецька представила доповідь, що стосувалася дотримання принципів академічної доброчесності. На завершення пролунали привітання з Днем студента із побажаннями подальших професійних успіхів та досягнень !

Шановні наші здобувачі вищої освіти, носіть з гордістю звання "студента" !!!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua