15 грудня 2021 здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА успішно розпочали зимовий марафон підсумкової атестації, склавши державний іспит.

17 грудня 2021, 7:04 am Автор

Державний іспит розпочали із привітання завідувачки кафедри д.е.н, професорки Олени Ареф’євої та голови комісії д.е.н, професорки кафедри маркетингу і рекламного бізнесу ПЗВО "Міжнародний європейський університет" Наталії Васюткіної.

Вітаємо наших здобувачів вищої освіти, які стали на крок ближче до омріяних дипломів та бажаємо успішного захисту випускних робіт і завершення навчання на кафедрі економіки повітряного транспорту !

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua