23 – 24 грудня здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти групи ЕП-212М кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА захистили кваліфікаційні роботи.

26 грудня 2021, 10:09 am Автор
Прочитано 441 разів Останнє редагування Понеділок, 03 січня 2022 09:21

Захисти розпочались із вітального слова заступниці декана Оксани Попович, яка повідомила про допуск усіх здобувачів до захисту та побажала успіхів.

До побажань приєдналась завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, яка ознайомила всіх із процедурою захисту та представила голову комісії д.е.н., професорку кафедри маркетингу і рекламного бізнесу ПЗВО «Міжнародний європейський університет» Наталію Васюткіну та членів комісії: к.е.н., доцента кафедри економіки повітряного транспорту Ковальчук А.М., к.е.н., доцента кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Біленко Т.І., к.е.н., доцента кафедри фінансів, обліку та оподаткування Мокринську З.В.

Захист відбувався онлайн, проте жодне хвилювання, що відчувалось навіть через монітори, не стало на заваді доповідачам впевнено представити власні результати досліджень.

Члени комісії відзначили високий фаховий рівень підготовки здобувачів вищої освіти та результатів їх досліджень. Комісія відзначила, що обрана тематика робіт відповідає сучасним запитам розвитку економіки.

Вітаємо здобувачів вищої освіти з успішним захистом, бажаємо творчих та професійних звершень, високих злетів і натхнення для подальшого розвитку !

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua