21 січня 2022, 6:23 am Автор

До зустрічі долучились:

- проректор з інноваційного навчання та інформатизації Олексій Михальченко;

- декан ФЕБА Сергій Смерічевський;

- завідувач кафедри економіки підприємства Донбаської державної машинобудівної академії Єлизавета Підгора;

- директор ТОВ «Тест» (Центр підготовки авіаційного персоналу з продажу авіаційних перевезень) Сергій Степура;

- науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня PhD;

- стейкхолдери.

До присутніх із вітальним словом звернулася гарант освітньо-наукової програми Олена Ареф’єва, яка зазначила важливість взаємодії зі стейкхолдерами на всіх етапах реалізації освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти.

Під час дискусії обговорювали наступні питання:

- тенденції глобалізації економічного простору, які супроводжуються активним упровадженням інформатизації;

- особливості освітньо-наукової програми, фахові та наукові спрямованості, а також підвищення рівня її конкурентоспроможності;

- зростання вимог до підготовки фахівців економічного профілю тощо.

Участь стейкхолдерів на всіх етапах реалізації освітньої траєкторії дозволяє врахувати їх реальні інтереси, що, в свою чергу, підвищує рівень ефективності та конкурентоспроможність освітньо-наукових програм підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua