Науково-практичний семінар «Проєктний менеджмент як драйвер трансформаційних процесів в Україні» на кафедрі економіки повітряного транспорту

18 лютого 2022, 4:41 pm Автор
Прочитано 496 разів Останнє редагування Субота, 16 квітня 2022 18:33

18.02.2022 року кафедрою економіки повітряного транспорту ФЕБА був проведений науково-практичний семінар «Проєктний менеджмент як драйвер трансформаційних процесів в Україні»

Науково-практичний семінар організований з метою забезпечення комунікації й взаємодії стейкхолдерів, науково-педагогічних працівників  здобувачі вищої освіти усіх освітніх рівнів.

З вітальним словом до учасників звернувся декан ФЕБА Сергій Смерічевський, який зазначив, що взаємодія із стейкхолдерами, думка фахівців-практиків є дуже важлива у процесі реалізації освітніх програм як для здобувачів вищої освіти, так і для науково-педагогічних працівників та побажав всім учасникам плідної співпраці.

Завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, акцентувала увагу на важливості залучення стейкхолдерів до всіх етапів реалізації освітньої траєкторії, зокрема, у вигляді проведення науково-практичних семінарів сприяє підвищенню якості підготовки здобувачів вищої освіти та ефективності освітніх програм.

З доповіддю на тему «Проєктний менеджмент як драйвер трансформаційних процесів України» виступила Аксенія Кая, кандидат економічних наук, доцент кафедри, Керівник експертної групи з питань транскордонного співробітництва Директорату регіональної політики Міністерства розвитку громад та територій України.

До обговорення долучились також інші стейкхолдери, зокрема Маргарита Пімжина, головний бухгалтер КП «Київпастранс». Заступниця декана Ольга Вовк зазначила, що науково-практичні заходи сприяють розширенню наукового мислення та підвищенню рівню якості підготовки фахівців і  забезпечення фахових компетентностей.

Учасниками семінару окреслено подальші напрями розвитку проєктного менеджменту в контексті трансформаційних процесів України.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua