На кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА НАУ відбувся науково-практичний семінар «Основи наукових досліджень економічних систем в процесах трансформації парадигмальних основ розвитку»

22 лютого 2022, 11:57 am Автор
Прочитано 395 разів Останнє редагування Субота, 16 квітня 2022 18:32

21.02.22 завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту провела науково-практичний семінар «Основи наукових досліджень економічних систем в процесах трансформації парадигмальних основ розвитку», до якого долучились науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачів вищої освіти.

В ході заходу було окреслено основні напрями досліджень наукових шкіл у сфері економіки; визначено, що опанування основами наукових досліджень економічних систем, зокрема в умовах трансформації парадигмальних основ розвитку, дозволяє сформувати науковий світогляд та економічне мислення майбутніх фахівців; обґрунтовано, що важливу роль в процесі формування фахових компетентностей здобувачів вищої освіти відіграє успішне володіння навичками науково-дослідної та творчої роботи.

Учасниками семінару окреслено подальші напрями організації наукових досліджень здобувачів вищої освіти.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua