На ФЕБА розпочали цикл кураторських годин, присвячених 90-річчю НАУ

30 березня 2023, 10:47 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 170 разів

30.03.2023 року доценткою кафедри економіки повітряного транспорту факультету економіки  та бізнес-адміністрування (ФЕБА) Тетяною Сімковою було проведено годину корпоративної культури на тему «Національний авіаційний університет: історія успіху».

До заходу долучились  завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, заступниця декана Ольга Вовк, науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

Зі вступним словом виступила завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, яка привітала присутніх зі знаковою подією в історії Національного авіаційного університету – 90-річчям від дня заснування.

Під час свого виступу Тетяна Сімкова розповіла про першоджерела створення університету, його діяльність у довоєнні і післявоєнні часи та передумови становлення одного з найбільш потужних, авторитетних і відомих у світі закладів авіаційного профілю, вказала на гордість університету – його випускників, видатних вчених у галузі науки, техніки, авіації та космонавтики, конструктори, військові та державні діячі, організатори виробництва та педагоги, висококваліфіковані фахівці різних відомств. Зазначила, що в університеті існували та існують до сьогоднішнього дня потужні школи в галузях управління, економіки, механіки, електроніки, електротехніки, матеріалознавства, інформатики тощо, фундаторами яких є видатні вчені-науковці. Вказала, що університет має єдиний у світі навчальний ангар, навчальний аеродром, полігон авіаційної наземної техніки, тренажерні комплекси, навчально-науковий аеродинамічний комплекс на базі дозвукової аеродинамічної труби ТАД-2 – гордість НАУ. Розповіла історію становлення та розвитку кафедри економіки повітряного транспорту та її навчальну та науково-дослідну роботу.

Наш університет – осередок з підготовки кваліфікованих інженерів і наукових кадрів. Ми багаті на таланти, щирі в любові до студентів, сповнені енергії для майбутніх трудових злетів. Нам під силу виконати завдання зі збереження і примноження слави української науки навіть у такі складні для нашої країни часи. Нових усім злетів у високе вільне небо, звитяги і слави.

Vivere! Vincere! Creare!  Живіть! Творіть! Перемагайте!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається