Напередодні днів вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні на факультеті економіки та бізнес-адміністрування проведено тематичні заходи

18 лютого 2022, 9:24 am Автор
Прочитано 435 разів Останнє редагування П'ятниця, 18 лютого 2022 09:28

20 лютого в Україні вшановуватимуть Героїв Небесної сотні, котрі боролись за демократію і незалежність України.

Наставники академічних груп факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) підготували тематичні години корпоративної культури. В  пам’ять про Василя Аксенина, Героя Небесної Сотні, Героя України викладачами кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки  проведено спільну годину корпоративної культури, на тему: «60 років із дня народження Василя Аксенина (1962-2014), учасника Революції Гідності, Героя Небесної Сотні, Героя України».

Наша нація виборювала свою свободу, незалежність ціною життя найкращих синів і дочок. І ми низько вклоняємось їхньому невмирущому подвигу, їхній силі духу. Подвиги наших герої дають нам силу, віру, викликають пошану і повагу. Важливо в кожному герої побачити людину, з її мріями, захопленнями, прагненнями.

З презентацією виступила доцентка кафедри ФЕБА  Віра Григорівна Кудлай, яка розповіла здобувачам вищої освіти  про Василя Аксенина, події Революції Гідності. Старший викладач кафедри ФЕБА Валентина Михайлівна Абламська продемонструвала відео про події Євромайдану, особистості Героїв Небесної сотні. Своїми роздумами, почуттями поділились здобувачі вищої освіти та викладачі.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!