Викладачі та студенти факультету долучились до благодійництва у Дитячому центрі «Моя родина»

19 лютого 2022, 4:35 pm Автор
Прочитано 451 разів Останнє редагування Субота, 19 лютого 2022 16:39

У Міжнародний день спонтанного прояву добра викладачі та студенти факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) долучились до організації поїздки у Дитячий центр «Моя родина».

Вихованці центру потребують родинного тепла та радісних подій, а тому від факультету їх вітав студент-магістр групи ФК-114М Арсенюк Назар, який є постійним членом Товариства обдарованих студентів і аспірантів ФЕБА. Окрім смаколиків та побутових потреб діти отримали яскраві враження та радісні емоції.

Дякуємо усім, хто долучився до благодійництва та поділився своєю добротою з дітьми!