Проведення он-лайн семінару до вступної компанії ОС «Магістр»

22 квітня 2020, 9:05 am Автор

22 квітня 2020 року було організовано он-лайн семінар  щодо підготовки до вступної компанії ОС «Магістр». Декан Факультету економіки та бізнес-адміністрування С.Петровська привітала майбутніх абітурієнтів, розповіла про переваги навчання та умови вступу. Побажала успіхів у вступній кампанії завідувач кафедри економіки повітряного транспорту О.Ареф’єва. Відповідальний секретар Приймальної комісії факультету Т.Хайдарова пояснила етапи та процедуру реєстрації і здачі ЗНО з англійської мови, правила прийому документів на ОС «Магістр» в 2020 році. О.Вовк, координатор наукової роботи студентів ФЕБА, розповіла про особливості врахування наукових здобутків у рейтингу на бюджетні місця, специфіку здачі вступних екзаменів на економічні спеціальності.

Детально інформація про Вступну кампанію ОС «Магістр» висвітлюється у групі Classroom ( код eunhpqs).

27 квітня на 15:00 заплановано наступну зустріч з бакалаврами-абітурієнтами.