Студенти ФЕБА НАУ стали переможцями Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт!

4 травня 2023, 2:33 pm Автор

У ІІ семестрі 2022-2023 н.р. на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенями вищої освіти «бакалавр» та «магістр». Приємно відзначити, що студенти кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА в числі найкращих.

Переможницями Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства» стали:

за ступенем вищої освіти «бакалавр» - Анастасія Цехус (диплом ІІ ступеня);

за ступенем вищої освіти «магістр» - Аріна Смірнова (диплом ІІ ступеня);

за ступенем вищої освіти «магістр» у номінації «за актуальність теми дослідження» - Христина Дмитрик;

за ступенем вищої освіти «бакалавр» у номінації «за вагому практичну значимість роботи» - Віра Ткаченко.

Пишаємось нашими здобувачами вищої освіти та їх науковими керівниками завідувачкою кафедри Оленою Ареф’євою, професорками кафедри Наталією Васюткіною, Ольгою Вовк та Самірою Пілецькою.

Найщиріші вітання переможцям та їхнім науковим керівникам !

Бажаємо подальших перемог, творчої наснаги та професійного зростання !