Зустрічі з вшанування дня Пам’яті та Примирення на ФЕБА

8 травня 2023, 2:41 pm Автор
Прочитано 165 разів Останнє редагування Вівторок, 09 травня 2023 08:50

Друга Світова війна залишила кривавий слід в історії людства. І людство мало би пам’ятати гіркі уроки … Проте уже десятий рік Україна відстоює людську гідність, незалежність української державності й демократію в сучасному світі!

Протягом 5-8 травня 2023 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) було проведено заходи з вшанування дня Пам’яті та Примирення, на яких декан Сергій Смерічевський, заступниці декана Ольга Вовк та Оксана Попович, завідувачки кафедр, викладачі й куратори академічних груп, здобувачі вищої освіти ФЕБА вкотре згадали історичні події того часу й сучасні виклики.

5 травня  2023 року на кафедрі економіки та бізнес-технологій відбувся патріотичний захід «Пам'ять жертв Другої світової війни: 1939-1945 рр», а  8 травня 2023 року завідувачка і викладачі кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки, здобувачі вищої освіти обговорили символізм, сакральність змісту Перемоги, Примирення та Пам’яті Героїв. На заході здобувачі та викладачі вшанували подвиг всіх, хто боровся за рідну землю, та мільйони безневинних жертв війни, яку розв’язали два тоталітарних режими – рашиський і нацистський. Кафедра економіки повітряного транспорту ФЕБА на годині корпоративної культури запросила здобувачів до вшанування пам’яті загиблих у ІІ світовій війні та обговорення викликів і загроз людству, що зараз спровоковані вторгненням рф до України. На кафедрі маркетингу в форматі історичних, інформаційних матеріалів та презентацій кураторами академічних груп було проведено години корпоративної культури зі здобувачами, обговорено події ІІ світової війни й її наслідки для України.

На кафедрі фінансів, обліку і оподаткування було презентовано родинні шляхи викладачів і здобувачів через військові події ІІ світової війни. Доцент кафедри Олена Рибак познайомила присутніх з досвідом свої рідних, які захищали рідну землю і розвивали українську ідентичність у військовий час. Здобувачка Юлія Ткаченко поділилась історичними свідченнями своєї бабусі Гриценко Галини, записані про події 1941-1943 р.р. Юлія Ткаченко розповіла про героїзм дідусів при захисті українських земель у роки війни. Здобувачка Аліна Ярина розповіла про долю своєї бабусі, Ольги Ярини, яка плекала пам’ять й розповідала про Голодомор 1933 року, оберігала рідних під час окупації у ІІ світову війну і, в подальшому, виховувала нащадків, застерігаючи від повторення жахів війни, проте її внуки з 2014 року захищають Незалежність України та цінності Українців! Здобувачки ФЕБА поділилась історіями своїх рідних, які зараз захищають українців від жахів війни, віддали молодість, здоров’я, і навіть Життя за наш Мир, Майбутнє і Мрії!

Декан ФЕБА Сергій Смерічевський на зустрічах відзначив героїзм та стійкість української нації, закликав до збереження цінностей і пам’яті про ціну незалежності України, свободи і людяності, що здобуваються у важкій боротьбі українського народу протягом ХХ-ХХІ століть.

Слава Героям України!!!