Тематична година корпоративної культури з нагоди 210 років із дня народження Тараса Шевченка

7 березня 2024, 8:42 am Автор

07.03.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту наставниками академічних груп Альоною Ковальчук та Наталією Сафонік проведено тематичну годину корпоративної культури з нагоди 210 років із дня народження Тараса Шевченка.

До заходу долучилась завідувачка кафедри Олена Ареф’єва та професорка кафедри Наталія Васюткіна.

9 березня має особливе значення для українців, оскільки в цей день відзначається День народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, прозаїка, художника, етнографа, громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

Під час нашої зустрічі обговорили значущість та актуальність творчості Шевченка для сучасного суспільства, відзначили його внесок у розвиток культури та національної ідентичності.

210 років минуло з часу народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане ним, залишається актуальним.