Засідання постійно-діючого наукового семінару «Академічна доброчесність» на кафедрі економіки повітряного транспорту

8 березня 2024, 10:48 am Автор

08.03.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулось засідання постійно-діючого наукового семінару «Академічна доброчесність» на тему: «Принципи академічної доброчесності». До засідання долучились здобувачі вищої освіти всіх рівнів та науково-педагогічні працівники кафедри.

В ході заходу професоркою кафедри Самірою Пілецької було закцентовано увагу на сутності та фундаментальних цінностях академічної доброчесності, розглянуто питання щодо особливостей забезпечення академічної доброчесності, охарактеризовано види порушень академічної доброчесності та основні чинники плагіату в освітньому середовищі, націлено увагу на основних складових забезпечення процедури академічної доброчесності у ЗВО, обговорено специфіку виконання наукових робіт. Також в ході зустрічі спікер вкотре ознайомила здобувачів вищої освіти із розділом сайту НАУ, де розміщені усі базові документи щодо забезпечення дотримання принципів академічної доброчесності, які є необхідними для успішного функціонування системи забезпечення якості.

Захід відрізнявся своєю динамічністю, адже викликав ряд дискусій в контексті обговорюваної тематики.