Участь студентів та викладачів ФЕБА в тренінгу "СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РИНОК ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ"

13 листопада 2019, 8:18 am Автор
Прочитано 693 разів Останнє редагування Середа, 13 листопада 2019 08:20

12 листопада 2019 р. керівник громадської організації «Східно-європейська наукова група» професор В. Окулич-Козарин (Республіка Польша) провів тренінг для студентів та викладачів кафедри міжнародної економіки Факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ «Східно-європейський ринок освітніх послуг в умовах глобалізації».

У ході тренінгу було обговорено дослідження векторів сучасних освітянських технологій у передових університетах США, Китаю та Польщі. Сучасна економічна ситуація висуває високі вимоги до кваліфікації потенційних працівників. Ринкові стосунки кардинально міняють характер і цілі праці. Тому за умов ринкових відносин та підвищення економічної ролі знань розвиток ринку освітніх послуг набуває особливої актуальності. Європейський вектор соціально-економічного розвитку країни зумовлює необхідність адаптації вітчизняної освітньої сфери до стандартів Європейського Союзу. Забезпечення високої якості й доступності освітніх послуг, оптимізація структури освітньої діяльності на регіональних ринках освітніх послуг із потребами регіону в спеціалістах відповідної освіти й кваліфікації пришвидшать входження вітчизняної освітньої сфери в Європейський освітній простір.

Студентам та викладачам кафедри був запропонований цикл фахових проблемних запитань, тестових завдань, які сконцентрували знання міжнародної економіки. Цей захід продемонстрував активність та ерудованість студентів, дозволив оцінити їхнє вміння аргументувати думку, відстоювати свою позицію.

Професор В. Окулич-Козарин наголосив на тому, що активність, цілеспрямованість і креативне мислення формують лідерство і забезпечують успіх у бізнес-проектах. Активна громадська діяльність та постійне самовдосконалення сьогодні створюють підвалини успіху в майбутньому.