Участь викладачів ФЕБА в профорієнтаційному заході для учнів 9-11 класів «День кар’єри»

13 листопада 2019, 7:03 am Автор
Прочитано 739 разів Останнє редагування Середа, 13 листопада 2019 07:07

08 листопада 2019 року відбувся масовий профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів «День кар’єри» на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Києво-Святошинського району.

Метою зустрічі було сприяння усвідомленому, самостійному вибору майбутньої професії учнівською молоддю.

Організатором заходу був Києво-Святошинський РЦЗ Київської області. Захід відбувся за участі провідних закладів вищої освіти України, вчителів, батьків та понад 300 учнів найближчих шкіл міста та району.

В зустрічі зі старшокласниками взяли участь викладачі факультету економіки та бізнес-адміністрування, які надали консультації щодо правил прийому до НАУ, а також особливостей вступу на базі ОКР «Молодший спеціаліст».

Організатори заходу та викладачі створили всі необхідні умови для проведення успішної профорієнтаційної роботи.