Відбулось засідання Вченої ради ФЕБА.

10 лютого 2023, 11:09 am Автор
Прочитано 198 разів Останнє редагування Вівторок, 21 лютого 2023 11:18

10 лютого відбулось засідання Вченої ради факультету економіки та бізнес-адміністрування (ВР ФЕБА). Засідання відкрив декан ФЕБА – Сергій СМЕРІЧЕВСЬКИЙ, який  привітав усіх з початком  семестру, окреслив цілі й завдання на 2023 рік, обговорив із присутніми плани факультету на відзначення 90-річчя Національного авіаційного університету.

Згідно порядку денного члени ВР ФЕБА розглянули кандидатури викладачів на здобуття вчених звань, відмітили здобутки молодих вчених для подання на державні нагороди, обговорили теми досліджень та організаційні питання навчання здобувачів вищої освіти за третім (освітньо-науковим) рівнем освіти. Також було рекомендовано до друку фаховий збірник наукових праць «Проблеми системного підходу в економіці» № 1(90) та монографію «Механізм формування потенціалу економічної безпеки підприємств» авторів Ареф’євої Олени Володимирівни, Копчі Юрія Юрійовича.