На ФЕБА вшановують Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2023, 11:19 am Автор
Прочитано 195 разів Останнє редагування Вівторок, 21 лютого 2023 11:25

18-20 лютого викладачі та здобувачі вищої освіти факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Події листопада 2013 –лютого 2014 років стали прикладом української незламності та сили нашої нації. Героїчна самовідданість українців забезпечила збереження Незалежності України, визначила векторність сучасної історії нашої державності!

17 лютого 2021 року Верховна Рада визнала Революцію гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи. 105 Героям Небесної Сотні посмертно надано звання Герой України й іще троє іноземців – громадянин Білорусі Михайло Жизневський та громадяни Грузії Зураб Хурція і Давид Кіпіані – посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.

Наставниками академічних груп було проведено тематичні зустрічі та заходи із вшанування пам’яті Герої, надано презентаційні матеріали про події Революції Гідності. Сучасна молодь формує генетичну пам’ять нації, адже кожен із студентів та викладачів дотичний до історії України, володіє знаннями і досвідом захисту нашої незалежності!

Наша пам’ять і вшанування Герої Небесної Сотні та усіх Герої України визначить майбутнє!