Вітаємо Український національний комітет Міжнародної торгової палати з 25 річчям та успішною історією співпраці!

1 вересня 2023, 9:57 am Автор

На початку вересня2023 року відбулась святкова зустріч партнерів, учасників та членів з нагоди 25-річчя заснування Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine). На урочистому засіданні  Українського національного комітету Міжнародної торгової палати з вітальними словами виступив Президент ICC Ukraine, доктор економічних наук Володимир Щелкунов: «За чверть століття діяльності ІСС Ukraine було немало вагомих і знакових подій, які формували історію Асоціації. Все, що робить ICC з моменту свого заснування, понад 100 років тому, під девізом ТОРГІВЛЯ - ФУНДАМЕНТ МИРУ».

На заході було презентовано літопис «ІСС Ukraine 25 років: люди та події», нагороджені найкращі представники українського бізнесу – учасники та партнери ICC Ukraine, почесні гості та представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, представники державних органів управління та громадських організацій: Верховної Ради України, Збройних сил України, КМДА, ДПС в м. Києві, ДРС, Православної Церкви України, Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна».

На урочисте засідання з нагоди 25-річчя ICC Ukraine було запрошено заступницю декана факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету Ольгу Вовк, яка на громадських засадах протягом 2021-2023 р.р. очолювала Департамент розвитку освітньо-наукового простору ICC Ukraine. За результативність наукових досліджень та системну робботу щодо формування комунікацій між бізнесом і наукою Ольгу Вовк було нагороджено медаллю І ступеня Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна». В рамках співпраці з Національним авіаційним університетом представники ICC Ukraine  виступають стейхолдерами  освітніх програм, підтримують наукові заходи.

Вітаємо Український національний комітет Міжнародної торгової палати з успішним розвитком та бажаємо нових можливостей для формування потенціалу забезпечення процвітання, миру та конкурентоспроможності України у міжнародному економічному просторі!