Вітаємо з початком навчання в НАУ!!!

1 вересня 2023, 11:49 am Автор
Прочитано 226 разів Останнє редагування Вівторок, 19 вересня 2023 11:51

В день Знань на факультеті економіки та бізнес-адміністрування розпочали навчання більше 200 нових здобувачів вищої освіти!!! З вітальними словами на перші пари до першокурсників завітали декан факультету економіки та бізнес-адміністрування із заступницями, завідувачками кафедр, представниками органів студентського самоврядування.

Сергій Смерічевський подякував присутнім з вибір нашого факультету; відзначив героїзм наших захистків, завдяки яким маємо можливість запросити до аудиторій нове покоління студентів; розкрив історичні досягнення 90-річчного університету та перспективи розвитку факультету. Завідувачки кафедр радо запросили до дружньої родини нашого колективу і описали можливості формування професійних компетенцій за кожним фахом, презентувати приємні сюрпризи першокурсникам. Представники студентського самоврядування ФЕБА запросили здобувачів 1-го курсу на серію івентів, що розкривають можливості для комунікації, реалізації творчих навичок та формування softskiils.

Раді вітати першокурсників ФЕБА у нашому колективі!!!