Гостьова лекція на тему «Ключові макроекономічні тенденції у світі та їх вплив на Україну»

14 грудня 2023, 3:56 pm Автор
Прочитано 126 разів Останнє редагування Четвер, 14 грудня 2023 16:17

13 грудня 2023 року на запрошення доцента кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Анни МАРИНОЇ гостьову лекцію для здобувачів освіти факультету економіки та бізнес-адміністрування на тему «Ключові макроекономічні тенденції у світі та їх вплив на Україну» провів Директор з інвестицій компанії Capital Times Артем ЩЕРБИНА.

Як експерт з макроекономічного аналізу та практикуючий інвестор в Україні та на міжнародних ринках, пан Артем відзначив глобальні макроекономічні тенденції, що матимуть вплив на розвиток як окремих країн, так і світової економіки в цілому. Більш детально зупинилися на питаннях боротьби центральних банків з інфляційними процесами та позиціями щодо регулювання ставок.

Друга частина лекції була присвячена впливу макроекономічних трендів та військових дій на функціонування економіки України. Представлено аналіз поточної ситуації в країні та ймовірні «кейси» щодо розвитку економіки в стратегічній перспективі 10-20 років.

Жвава дискусія під час панелі «питання-відповіді» засвідчила зацікавленість присутніх щодо питань лекції та необхідність проведення подібних заходів на постійний основі.

Щиро дякуємо Артему ЩЕРБИНІ за демонстрацію практичних аспектів використання макроекономічних досліджень в професійній діяльності та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!