На кафедрі економіки та бізнес-аналітики було організовано та проведено фотовернісажі, присвячені Міжнародному жіночому дню та Дню народження Тараса Шевченка.

11 березня 2024, 10:17 pm Автор

Учасники заходу, здобувачі викладачі, наставники академічних груп, були запрошені подати свої світлини на конкурс, а також мали можливість обмінятися думками та враженнями після перегляду фотографій. Таке спілкування сприяє активному діалогу та творчому розвитку.

Фотовернісаж, присвячений Міжнародному жіночому дню, створений для того, щоб вшанувати не тільки непересічних жінок, але і їхню роль у важких умовах війни та конфліктів. Жіночий образ у війні розглянули через об'єктив фотокамери, з метою висвітлити силу, сміливість жіноцтва.

Фотовернісаж, присвячений Дню народження Тараса Шевченка, є елементом вшанування творчості Тараса Шевченка, великого борця за свободу українського народу. На фотовернісажі були представлені світлини, які віддзеркалюють волелюбний дух поета, любов до України, її історії, народу.

Події сприяли не лише відзначенню важливих подій, а й створенню платформи для обміну ідеями та культурними перспективами серед студентського колективу. Проведені заходи показали інтерес здобувачів до культурних подій та готовність відкривати для себе нові глибини української культури!