Правила вступу на магістратуру у 2024 році: Онлайн-зустріч з представником приймальної комісії НАУ розкрила всі нюанси

27 березня 2024, 10:24 pm Автор

26 березня 2024 року студенти четвертого курсу кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки мали можливість взяти участь у важливій  онлайн-зустрічі з представником приймальної комісії НАУ - Анною  Мариною.

Це була унікальна можливість для студентів дізнатися про  оновлені правила вступу на магістратуру за спеціальністю 051 «Економіка» у  2024 році.  На початку зустрічі Анна Марина оголосила про важливість розуміння  оновлених вимог та критеріїв, необхідних для успішного вступу на  магістратуру в економічні спеціальності. Вона розкрила, що вступ на  магістратуру у 2024 році здійснюється виключно за результатами Єдиного  вступного іспиту (ЄВІ) та Єдиного фахового вступного випробування  (ЄФВВ).  Анна Марина докладно пояснила процес реєстрації на вступні  випробування та подальші дії абітурієнтів, включаючи створення  електронних кабінетів вступника та подання заяв до навчальних закладів.  Вона також відповіла на численні питання студентів, які стосувалися процесу  вступу, критеріїв відбору та підготовки до вступних випробувань.  Крім того, всім здобувачам було надано інформацію для підготовки до  Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та Європейського фахового вступного  випробування (ЄФВВ) з економіки та міжнародної економіки.  Ця зустріч з приймальною комісією надала студентам четвертого курсу  важливий інсайт та підтримку для успішної підготовки до майбутнього  вступного процесу. Вона стала кроком у напрямку забезпечення найкращого  вибору майбутньої кар'єри в галузі економіки для студентів НАУ.

(1 Голосувати)