Гостьова лекція директора Департаменту організації виконання митних формальностей ДМСУ

1 квітня 2024, 8:37 am Автор

Кафедра економіки та бізнес-технологій 01 квітня 2024 року організувала зустріч здобувачів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» ОП «Митна та біржова справа» освітнього ступеня бакалавр та ОП «Митна діяльність підприємницьких структур» освітнього ступеня магістр в митному хабі кафедри у форматі гостьової лекції з провідним експертом митної справи в рамках співпраці з Асоціацією митних брокерів України та ДМСУ.

Спікер – Артеменко Андрій Володимирович – директор Департаменту організації виконання митних формальностей ДМСУ розповів про особливості переміщення товарів у контейнерах за умов воєнного стану. Лекція передбачала панель дискусій та запитань-відповідей, що дозволило присутнім отримати відповіді на вузькопрофільні запитання й почути практичне розв'язання особливих кейсів.

Дякуємо стейкхолдерам за сприяння професійному розвитку наших здобувачів!