Моніторинг перетину кордону з точки зору підприємців та громадян «Наш кордон»

30 листопада 2023, 8:49 am Автор
30 листопада 2023 року викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" ОС бакалавр ОПП «Митна та біржова справа» і ОС магістр ОПП «Митна діяльність підприємницьких структур», долучились до презентації результатів громадського моніторингу перетину кордону з точки зору підприємців та громадян «Наш кордон», проведеного протягом жовтня-листопада 2023 року.
Моніторинг здійснювала ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» спільно з партнерами та учасниками Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», зокрема, Асоціацією митних брокерів України (м. Київ).
Метою моніторингу є виявлення перешкод при здійсненні підприємствами експортно-імпортної діяльності, а також задоволеності представниками бізнесу та громадянами України умовами і якістю державних послуг, отриманих від Державної митної служби України та Державної прикордонної служби України, при переміщенні товарів через митний кордон та при перетині державного кордону між Україною та країнами Європейського Союзу та Республікою Молдова в умовах російської військової агресії проти України.
З вітальними словами до присутніх звернулись Олександр Москалено – представник Міністерства фінансів України та Андрій Артеменко – представник Державної митної служби України.