Науково-практичний семінар «ЗЕД підприємницьких структур під час воєнного стану в Україні: реалії та перспективи»

26 вересня 2023, 9:54 am Автор
26.09.2023 р. на кафедрі економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ відбувся науково-практичний семінар на тему: «ЗЕД підприємницьких структур під час воєнного стану в Україні: реалії та перспективи», на якому виступила кандидатка юридичних наук Світлана Мороз - адвокатка, керуюча партнерка Юридичної компанії DICTUM, має 13 річний досвід супроводу компаній малого бізнесу.
У семінарі взяли участь представники колективу кафедри, здобувачі всіх курсів, доєднався також В’ячеслав Биковець – генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України. Після інтерактивного формату подання сучасних реалій практики здійснення ЗЕД під час воєнного стану, особливостей оформлення ЗЕД документації та особливостей валютного контролю, наслідків за порушення строків розрахунків за валютними операціями, пані Світлана спілкувалася з аудиторією, відповідала на питання здобувачів та надала цінні рекомендації щодо побудови кар`єри.
Ми дуже вдячні Світлані Мороз, за пізнавальну і цікаву, захоплюючу зустріч! Сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому!

(1 Голосувати)